Techies Crowd

techiew-crowd-clean

Lidé ze světa softwaru či hardwaru mají takový blbý zvyk nabourávat zažité pořádky, mluvit o změnách a změny realizovat. V jejich očích technologický pokrok a vědecké objevy posouvají lidstvo vpřed k světlejším zítřkům. I my v Techies věříme v transformační moc technologií a schopnost posouvat lidstvo i celou humanitu vpřed. Nejsme slepí k rizikům, ale pozitiva podle nás jasně převažují negativa. 

Škatulky patří do skříně 

S ohledem na naši geekovskou rebelující duši se asi není čemu divit, že nám moc nevoní tradiční škatulkování. A to čehokoliv. Důvod, proč čtete tyto řádky je, že nás moc nebavilo přeskakovat při nákupech technologií mezi e-shopy, magazíny, video platformami a sociálními sítěmi. Je to chaos a žere to moc času. Proč tohle všechno nespojit do jednoho příjemného celku, napadlo nás? 

Myšlenka fajn, ale realizace za normálních okolností téměř nemožná. Na obsah potřebujete tým, na sociální sítě brutální platformu a tým, na provozování e-shopu logistiku, peníze a tým. Prostě hromada technologií a lidí. Jenže toto nejsou normální okolnosti. Během mnoha let práce v technologiích jsme se naučili o technologiích mluvit a psát, postavili platformu pro sociální sítě Conectin a vytvořili i komplet e-commerce zázemí. 

Geekové z lásky pro všechny

A do toho všeho teď přidáme poslední klíčovou ingredienci: komunitu. Do chodu Techies.cz jsou a budou aktivně zapojení lidé, které technika baví stejně jako nás zakladatele. Budete tady potkávat lidi z davu, kteří chytré produkty a techniku používají stejně jako vy. Uživatelsky. A o své zkušenosti se podělí na blogu a také v naší Techies Crowd sociální síti. 

SLEDUJTE nás tady, na Facebooku nebo Instagramu, abyste byli u toho, když pro vás spustíme něco mnohem lepšího. Bude to na webu, bude to v mobilu na iOS a také Androidu. A bude to pecka. 

Váš Techies.cz tým